Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 w Żurawicy

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Św. Jadwigi Królowej Polski w Żurawicy

ul. Ojca Św. Jana Pawła II 194

37-710 Żurawica

tel / fax   16 671 33 88

e-mail   sp1zurawica@interia.pl

Samorządowe Przedszkole nr 2 w Żurawicy

Strona główna

Dyrekcja

Nauczyciele

Uczniowie

Informacje

Sekretariat

Biblioteka

Świetlica

Pedagog

Terapeuta

Samorząd Uczniowski

Rada Rodziców

Konsultacje nauczycieli

Plan lekcji

Zajęcia pozalekcyjne

Zestaw podręczników

Kalendarz roku szkolnego

Osiągnięcia

GALERIA

 

Licznik odwiedzin

od 28 stycznia 2008 roku

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KONSULTACJE NAUCZYCIELI Z RODZICAMI

 

Rodzice przed planowanym spotkaniem z nauczycielem proszeni są o poinformowanie o tym nauczyciela przez wiadomość w e-dzienniku Librus.

 

LP

NAUCZYCIEL

PRZEDMIOT

TERMIN

1.

Agnieszka Andrach

język polski

środa  10.20 - 11.05

2.

Małgorzata Bandura

edukacja wczesnoszkolna

wtorek  08.30 - 09.15

3.

Elżbieta Bardzińska

biologia

piątek  10.20 - 11.05

4.

Dorota Beer

matematyka, informatyka

środa  13.15 - 14.00

5.

Jolanta Beer

język polski, wdżwr

piątek  09.25 - 10.10

6.

Monika Bielas

edukacja wczesnoszkolna, przyroda

czwartek  11.10 - 12.10

7.

Joanna Biniek

język angielski

poniedziałek  07.40 - 08.25

8.

Krzysztof Blicharski

język angielski

wtorek  07.40 - 08.25

9.

Iwona Buszta

edukacja wczesnoszkolna

poniedziałek  09.25 - 10.10

10.

Dorota Cwynar

muzyka, plastyka

środa  11.25 - 12.10

11.

ks. Daniel Drążek

religia

poniedziałek  08.30 - 09.25

12.

Renata Drewniak

matematyka

czwartek  09.00 - 10.00

13.

Agnieszka Fac

edukacja wczesnoszkolna

czwartek  10.20 - 11.05

14.

Elżbieta Fiń

język niemiecki, doradztwo zaw.

czwartek  12.25 - 13.10

15.

ks. Marian Hofman

religia

 

16.

Marek Jaremczuk

informatyka, edukacja dla bezp.

czwartek  10.20 - 11.05

17.

Elżbieta Jaroch-Chlastawa

technika, historia

wtorek  08.30 - 09.15

18.

Anna Kądziela

geografia

piątek  10.10 - 10.45

19.

Rafał Korczyński

wychowanie fizyczne

czwartek  11.25 - 12.10

20.

Joanna Królikowska

język polski

czwartek  11.25 - 12.15

21.

Agnieszka Kruczyńska-Magnowska

pedagog terapeuta

poniedziałek  08.30 - 09.25

22.

Aleksandra Kubisztal

język polski

-

23.

Irena Kurasz

edukacja wczesnoszkolna

poniedziałek  08.30 - 09.25

24.

Beata Majka

wychowanie fizyczne

środa  11.05 - 12.10

25.

Joanna Miłek

biologia, geografia

-

26.

Krystyna Misztal

wychowanie przedszkolne

wtorek  12.30 - 13.00

27.

Marek Parol

fizyka

 

28.

ks. Jakub Pomykała

religia

 

29.

Krystyna Raba-Opacka

muzyka, plastyka

wtorek  14.10 - 14.55

30.

Barbara Ryczan

edukacja wczesnoszkolna

poniedziałek  08.30 - 09.25

31.

Jan Semków

chemia

 

32.

Bernadeta Sielska

wychowanie fizyczne

piątek  13.15 - 14.00

33.

Krzysztof Składowski

historia, wiedza o społ.

piątek  10.20 - 11.05

34.

Lucyna Trojniarz

matematyka

piątek  14.05 - 14.50

35.

Magdalena Wiśniowska

edukacja wczesnoszkolna, j. angielski

wtorek  08.30 - 09.15

36.

Agnieszka Wojtaszek

historia

piątek  07.40 - 08.25

 

O szkole

Historia Szkoły

Patron Szkoły

Dokumenty Szkoły

JUBILEUSZ SZKOŁY

Absolwenci

Archiwum

Linki

Redakcja

 

 

 

 

 

PROMOCJA ZDROWIA

 

GROMADA ZUCHOWA

 

HARCERSTWO

 

BLOG "SP1 KODUJE"

 

BLOG "ŻURAW.SP1"

 

PROJEKTY UNIJNE