Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 w Żurawicy

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Św. Jadwigi Królowej Polski w Żurawicy

ul. Ojca Św. Jana Pawła II 194

37-710 Żurawica

tel / fax   16 671 33 88

e-mail   sp1zurawica@interia.pl

Gimnazjum im. 2 Pułku Pancernego w Żurawicy

Samorządowe Przedszkole nr 2 w Żurawicy

Strona główna

Dyrekcja

Nauczyciele

Uczniowie

Informacje

Sekretariat

Biblioteka

Świetlica

Pedagog

Terapeuta

Samorząd Uczniowski

Rada Rodziców

Konsultacje nauczycieli

Plan lekcji

Zajęcia pozalekcyjne

Zestaw podręczników

Kalendarz roku szkolnego

Osiągnięcia

GALERIA

 

Licznik odwiedzin

od 28 stycznia 2008 roku

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SAMORZĄD UCZNIOWSKI

 

Rada Samorządu Uczniowskiego

 

Przewodnicząca

Julia Drewniak

 

Zastępca Przewodniczącej

Mateusz Radochoński

 

Sekretarz

Nikola Korpal

 

Skarbnik

Jowita Figiela

 

 

 

Opiekun Samorządu Uczniowskiego

Elżbieta Fiń

 

 

♦   Regulamin Samorządu Uczniowskiego  

 

 

SAMORZĄDY KLASOWE

 

KLASA I a

KLASA I b

Paweł Soból - przewodniczący

Michał Wawro - z-ca przewodniczącego

Julia Szychulska, Karolina Blicharska - członkowie

Paweł Soból - przewodniczący

Michał Wawro - z-ca przewodniczącego

Julia Szychulska, Karolina Blicharska - członkowie

KLASA II b

KLASA II b

Zuzanna Kasprzyk - przewodnicząca

Gabriela Wiciejowska - z-ca przewodniczącej

Lena Gręda - członek

Paweł Soból - przewodniczący

Michał Wawro - z-ca przewodniczącego

Julia Szychulska, Karolina Blicharska - członkowie

KLASA II c

Kacper Szal - przewodniczący

Gabriela Fac - z-ca przewodniczącego

Sandra Kiełt - członek

KLASA III a

KLASA III b

Paweł Soból - przewodniczący

Michał Wawro - z-ca przewodniczącego

Julia Szychulska, Karolina Blicharska - członkowie

Aleksandra Szustal - przewodnicząca

Oliwia Kowalczyk - z-ca przewodniczącej

Szymon Tatarata - członek

KLASA IV a

KLASA IV b

Milena Skwarek - przewodnicząca

Gabriela Wiciejowska - z-ca przewodniczącej

Lena Gręda - skarbnik

Filip Baran - przewodniczący

Antoni Rabka - z-ca przewodniczącego

Maria Bukowska - sekretarz

Roksana Szpetman - skarbnik

KLASA V a

Weronika Sitarz - przewodnicząca

Maksymilian Kozak - z-ca przewodniczącej

Filip Bugaryn - skarbnik

KLASA VI a

KLASA VI b

Aleksandra Czereba - przewodnicząca

Szymon Seryło - z-ca przewodniczącej

Wiktor Dec - skarbnik

Jakub Rachwał - członek

Aleksander Jasiński - przewodniczący

Jowita Figiela - z-ca przewodniczącego

Jan Łacina - sekretarz

Jakub Górniak - skarbnik

KLASA VI c

Patryk Partyka - przewodniczący

Vanessa Soydan - z-ca przewodniczącego

Wiktoria Jadownicka - sekretarz

KLASA VII a

KLASA VII b

Nikola Korpal - przewodnicząca

Oliwia Dmitrzyk - z-ca przewodniczącej

Wiktoria Fac - skarbnik

Patrycja Banaś - przewodnicząca

Mikołaj Nehrebecki - z-ca przewodniczącej

Natalia Bak, Patrycja Tatarata - skarbnik

KLASA VIII a

KLASA VIII b

Mateusz Radochoński - przewodniczący

Adrian Drapała - z-ca przewodniczącego

Piotr Jasiński - sekretarz

Kacper Florek - skarbnik

Aleksandra Wróbel - przewodnicząca

Julia Chamułka - z-ca przewodniczącej

Klaudia Dzierżawin - skarbnik

 

 

 

domek

O szkole

Historia Szkoły

Patron Szkoły

Dokumenty Szkoły

JUBILEUSZ SZKOŁY

Absolwenci

Archiwum

Linki

Redakcja

 

 

 

 

 

PROMOCJA ZDROWIA

 

GROMADA ZUCHOWA

 

HARCERSTWO

 

BLOG "SP1 KODUJE"

 

BLOG "ŻURAW.SP1"

 

PROJEKTY UNIJNE