Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 w Żurawicy

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Św. Jadwigi Królowej Polski w Żurawicy

ul. Ojca Św. Jana Pawła II 194

37-710 Żurawica

tel / fax   16 671 33 88,   16 671 33 32

e-mail   sp1zurawica@interia.pl

Gimnazjum im. 2 Pułku Pancernego w Żurawicy

Samorządowe Przedszkole nr 2 w Żurawicy

Strona główna

Dyrekcja

Nauczyciele

Uczniowie

Informacje

Sekretariat

Biblioteka

Świetlica

Pedagog

Terapeuta

Samorząd Uczniowski

Rada Rodziców

Konsultacje nauczycieli

Plan lekcji

Zajęcia pozalekcyjne

Zestaw podręczników

Kalendarz roku szkolnego

Osiągnięcia

GALERIA

KSIĘGA GOŚCI

 

Licznik odwiedzin

od 28 stycznia 2008 roku

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

GALERIA

 

 

03.12.2018 - Półfinał wojewódzki zawodów w mini unihokeju chłopców

03.12.2018 - Przedstawienie "Odwołane święta"

30.11.2018 - Spotkanie z górnikami

27.11.2018 - Konkurs recytatorski w klasie Ib

24.11.2018 - Zawody gminne w tenisie stołowym

23.11.2018 - Światowy Dzień Pluszowego Misia w klasach Ib i IIb

23.11.2018 - Spotkanie z policjantem

19.11.2018 - Konkurs recytatorski "Polska, moja Ojczyzna"

14.11.2018 - Gala podsumowująca VI Dyktando Niepodległościowe

13.11.2018 - Wyjazd klasy Vb do kina Helios

12.11.2018 - Projekt "Wierszem dla Niepodległej" w klasie IIb

11.11.2018 - Gminne obchody 100-lecia Odzyskania Niepodległości

09.11.2018 - Akcja "Rekord dla Niepodległej"

09.11.2018 - Akcja "Rozdajemy kotyliony"

08.11.2018 - Konkurs plastyczny "Polska, moja Ojczyzna"

08.11.2018 - Święto Niepodległości

26.10.2018 - Pasowanie na ucznia w klasie Ib

25.10.2018 - Konkurs Pięknego Czytania

24.10.2018 - Pasowanie na ucznia w klasie Ia

20.10.2018 - Zawody gminne w szachach

19.10.2018 - Zawody powiatowe w unihokeju chłopców

16.10.2018 - Dzień Papieski

15-19.10.2018 - Tydzień Głośnego Czytania Dzieciom

08-19.10.2018 - Europejski Tydzień Kodowania

12.10.2018 - Dzień Edukacji Narodowej

10.10.2018 - Zajęcia w Przemyskiej Bibliotece Publicznej

08.10.2018 - Wyjazd klasy Va do Przemyśla

08.10.2018 - Zawody powiatowe w sztafetowych biegach przełajowych

05.10.2018 - Wieczór Filmowy

28.09.2018 - Wyjazd klas VIIIa i VIIIb do kina Helios

28.09.2018 - VIII Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

26.09.2018 - Europejski Dzień Języków

22.09.2018 - Zawody gminne w sztafetowych biegach przełajowych

21.09.2018 - Wycieczka klasy Ib do parku

13.09.2018 - Wycieczka klasy IIIa do Rzeszowa

10.09.2018 - Narodowe Czytanie 2018

03.09.2018 - Rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019

 

 

GALERIA Z UBIEGŁYCH LAT

 

2017/2018

22.06.2018 - Zakończenie roku szkolnego 2017/2018

19.06.2018 - Strefa Młodego Kibica

14.06.2018 - Zawody powiatowe w mini piłce nożnej chłopców

08.06.2018 - Dzień Patrona Szkoły

07.06.2018 - Wykład IPN "Niepodległa 1918-2018"

02.06.2018 - Konkurs "Baw się z nami"

01.06.2018 - Dzień Sportu

22.05.2018 - Wycieczka klas IVb, Va, Vb do Zamościa

17.05.2018 - Gminny Konkurs Recytatorski "Jest takie miejsce, taki kraj..."

15.05.2018 - Dzień Polskiej Niezapominajki w klasie Ib

12-13.05.2018 - Mistrzostwa Polski w Unihokeju

09.05.2018 - Powiatowy Konkurs Piosenki Anglojęzycznej "SingSing"

08.05.2018 - Dzień Gier Planszowych

08.05.2018 - Projekt "Uśmiech na start"

27.04.2018 - Akademia z okazji Święta Konstytucji 3 Maja

24.04.2018 - Zajęcia komputerowe z LOFI Robotem

23.04.2018 - Finał wojewódzki zawodów w indywidualno-drużynowych biegach przełajowych

13.04.2018 - Zawody rejonowe w indywidualno-drużynowych biegach przełajowych

13.04.2018 - Poranek Katyński

12.04.2018 - Zajęcia warsztatowe "Mój mózg"

10.04.2018 - Zawody powiatowe w indywidualno-drużynowych biegach przełajowych

28.03.2018 - Marcowe wydarzenia w klasie IIIc

25.03.2018 - Dzień Głośnego Czytania Tolkiena

22.03.2018 - Spotkanie ze strażakami

16.03.2018 - Dzień Św. Patryka

14-15.03.2018 - Zajęcia w Przemyskiej Bibliotece Publicznej

12.03.2018 - Dzień Matematyki w klasie Vb

10.03.2018 - Dzień otwarty szkoły

09.03.2018 - Finał wojewódzki zawodów w mini unihokeju chłopców

08.03.2018 - Dzień Kobiet

24.02.2018 - Zawody gminne w mini piłce siatkowej chłopców

22.02.2018 - Międzynarodowy Dzień Języka Ojczystego

21.02.2018 - Spotkanie autorskie z Krzysztofem Piersą

20.02.2018 - Dzień Bezpiecznego Internetu

29.01-02.02.2018 - Ferie zimowe

27-28.01.2018 - Turniej Unihokeja w Ludźmierzu

24.01.2018 - Bezpieczne ferie

23.01.2018 - Półfinał wojewódzki zawodów w mini unihokeju chłopców

20.01.2018 - Zawody gminne w tenisie stołowym

18.01.2018 - Pasowanie na czytelnika

16.01.2018 - Wycieczka klasy Vb do Przemyśla

13.01.2018 - Turniej w mini piłce koszykowej chłopców i dziewcząt

22.12.2017 - Wigilia szkolna

13.12.2017 - Spotkanie z pisarzem

04-06.12.2017 - Godzina Kodowania

06.12.2017 - Mikołajkowe wypieki w klasie IVa

30.11.2017 - Zabawa andrzejkowa dla klas IV-VI

24.11.2017 - Zawody powiatowe w mini unihokeju chłopców

24.11.2017 - Światowy Dzień Pluszowego Misia w klasach Ib i IIIc

24.11.2017 - Światowy Dzień Pluszowego Misia w klasie Ia

20-24.11.2017 - Tydzień z Pluszowym Misiem w klasie 0

20.11.2017 - Ogólnopolski Dzień Praw Dziecka

17.11.2017 - Zawody powiatowe w mini unihokeju dziewcząt

15.11.2017 - Konkurs Wiedzy o Lasach Nadleśnictwa Krasiczyn

14.11.2017 - Konkurs "Dzień z Technologią - Jestem SMART"

14.11.2017 - Konkurs recytatorski "Jesień w poezji dziecięcej"

13.11.2017 - Spotkanie z policjantem "Bądź bezpieczny na drodze"

10.11.2017 - Święto Niepodległości

07.11.2017 - Koncert profilaktyczny

07.11.2017 - Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek w klasie 0

06.11.2017 - Spotkanie z misjami

02.11.2017 - Kwesta Szkolnego Koła Caritas

28.10.2017 - Porządkowanie cmentarza

27.10.2017 - Konkurs Pięknego Czytania

26.10.2017 - Pasowanie na ucznia w klasie Ib

16-20.10.2017 - Akcja "Gimnazjaliści czytają dzieciom"

09-18.10.2017 - Europejski Tydzień Kodowania

13.10.2017 - Dzień Edukacji Narodowej

13.10.2017 - Pasowanie na ucznia w klasie Ia

09.10.2017 - Zajęcia kulinarne w klasie 0

02-06.10.2017 - Europejski Tydzień Świadomości Dysleksji

06.10.2017 - Światowy Dzień Uśmiechu

06.10.2017 - Zawody rejonowe w sztafetowych biegach przełajowych

30.09.2017 - Zawody gminne w szachach

29.09.2017 - Wycieczka klasy VIa do Łańcuta

28.09.2017 - VII Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

28.09.2017 - Zawody powiatowe w sztafetowych biegach przełajowych

26.09.2017 - Europejski Dzień Języków

23.09.2017 - Zawody gminne w sztafetowych biegach przełajowych

18.09.2017 - Międzynarodowy Dzień Kropki

04.09.2017 - Rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018

2016/2017

23.06.2017 - Zakończenie roku szkolnego 2016/2017

22.06.2017 - Bezpieczne wakacje

20.06.2017 - Koncert dla Mamy i Taty w klasie IIIa

10.06.2017 - "Tydzień z Patronką Szkoły" w klasie IIIa

06.06.2017 - Wycieczka klasy Ia do Baszni Dolnej

06.06.2017 - Zajęcia komputerowe z robotami Dash i Dot

03.06.2017 - Finał Konkursu "Ambasador Szkolnej Wynalazczości"

03.06.2017 - I Rodzinny Turniej Sportowy

02.06.2017 - Rajd szkolny w Bieszczady

01.06.2017 - Dzień Rodziny w klasie IIc

01.06.2017 - Dzień Sportu

01.06.2017 - Akcja "Jak nie czytam, jak czytam"

31.05.2017 - Doświadczenia i eksperymenty w klasie IIIa

31.05.2017 - Gminny Konkurs Recytatorski "Magia wspomnień"

30.05.2017 - Nauka programowania ze "Scottie Go!"

31.05.2017 - Wycieczka klasy IIa do Łańcuta

26-28.05.2017 - Biwak harcerski w Dubiecku

26.05.2017 - Zawody powiatowe w czwórboju lekkoatletycznym

26.05.2017 - Pokaz pierwszej pomocy dla klas I-III

25.05.2017 - Wycieczka klasy Va do Bochni i Inwałdu

24.05.2017 - Zawody gminne w mini piłce nożnej chłopców

22.05.2017 - Zawody gminne w czwórboju lekkoatletycznym

19.05.2017 - Dzień Dobrych Uczynków

18.05.2017 - Konkurs Recytatorski "W poszukiwaniu aniołów"

17.05.2017 - Zawody gminne w trójboju lekkoatletycznym

17.05.2017 - Spotkanie z leśnikiem

12.05.2017 - Wycieczka klasy IIc do Bałtowa

11-12.05.2017 - Wycieczka klas VIa i VIb do Zatoru i Krakowa

10.05.2017 - Przedstawienie "Kosmiczne kłopoty"

05.05.2017 - Rozstrzygnięcie Konkursu Plastycznego "Rośliny w lesie"

28.04.2017 - Akademia z okazji Święta Konstytucji 3 Maja

26.04.2017 - Dzień Zdrowia i Dzień Ziemi

25.04.2017 - Zajęcia komputerowe z robotem mBot

24.04.2017 - Spektakle profilaktyczne

11.04.2017 - Święta Wielkanocne

11.04.2017 - Projekt "Rybki" w klasie IIIa

06.04.2017 - Gminny Konkurs Plastyczny "Palmy Wielkanocne"

03.04.2017 - Zawody powiatowe w indywidualno-drużynowych biegach przełajowych

01.04.2017 - Zawody gminne w indywidualno-drużynowych biegach przełajowych

29.03.2017 - Gminny Konkurs Ortograficzny

28.03.2017 - Projekt "Przeciwdziałanie zanikaniu owadów zapylających w gminie Żurawica"

25.03.2017 - Dzień otwarty szkoły

24.03.2017 - Sztafeta matematyczna

23.03.2017 - Przedstawienie "Bieszczadzkie bajanie"

23.03.2017 - Spotkanie ze Strażą Miejską

21.03.2017 - Zajęcia plastyczne w bibliotece szkolnej

13.03.2017 - Dzień Matematyki w klasie IVb

08.03.2017 - Dzień Kobiet

07.03.2017 - Etap dekanalny Konkursu Biblijnego

28.02.2017 - Wycieczka klasy Ia do kina Helios w Przemyślu

25.02.2017 - Zawody gminne w mini piłce siatkowej dziewcząt

24.02.2017 - Wycieczka klasy IIc do Muzeum Narodowego Ziemi Przemyskiej

21.02.2017 - Międzynarodowy Dzień Języka Ojczystego

18.02.2017 - Zawody gminne w mini piłce siatkowej chłopców

16.02.2017 - Zabawa karnawałowa dla klas IV-VI

13.02.2017 - Wizyta harcerzy w SOSW w Przemyślu

11.02.2017 - Zawody gminne w tenisie stołowym

09.02.2017 - Finał wojewódzki zawodów w mini unihokeju chłopców

07.02.2017 - Dzień Bezpiecznego Internetu

05.02.2017 - Turniej w mini piłce koszykowej chłopców i dziewcząt

02.02.2017 - Projekt "Drzewo genealogiczne" w klasie IIIa

30.01.2017 - Bal karnawałowy dla klas I-III

13.01.2017 - Jasełka w klasie Ia

13.01.2017 - Dzień Babci i Dziadka w klasie IIc

21.12.2016 - Projekt "Okładka na książkę" w klasie IIc

13.12.2016 - Półfinał wojewódzki zawodów w mini unihokeju chłopców

10.12.2016 - Turniej "Unihokej - uczy, bawi i wychowuje"

07.12.2016 - Spotkanie z pisarką

07.12.2016 - Konkurs Wiedzy o Lasach Nadleśnictwa Krasiczyn

06.12.2016 - Mikołajki

03.12.2016 - Turniej Unihokeja w Bielsku-Białej

02.12.2016 - Międzynarodowa Bajka o Szewczyku Dratewce

01.12.2016 - Spotkanie z górnikami

26.11.2016 - Zawody gminne w mini piłce ręcznej chłopców

25.11.2016 - Światowy Dzień Pluszowego Misia

24.11.2016 - Zabawa andrzejkowa dla klas IV-VI

23.11.2016 - Zajęcia w PWSW w Przemyślu - kl. IVb

22.11.2016 - Projekt "Podróżujemy po Europie" w klasie IIIa

21.11.2016 - Ogólnopolski Dzień Praw Dziecka

10.11.2016 - Akademia z okazji Święta Niepodległości

03.11.2016 - Przedstawienie "Oskar - smok, który zgubił się w mieście"

28.10.2016 - Uczczenie pamięci poległych

28.10.2016 - Pasowanie na ucznia

24.10.2016 - Zawody gminne w szachach

22-23.10.2016 - Finał Turnieju "Unihokej łączy dzieci"

20.10.2016 - Pokaz pierwszej pomocy przedmedycznej

19.10.2016 - Zawody powiatowe w mini unihokeju chłopców

14.10.2016 - Akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej

03-11.10.2016 - Europejski Tydzień Świadomości Dysleksji

01-02.10.2016 - Turniej "Unihokej łączy dzieci"

24.09.2016 - Zawody gminne w sztafetowych biegach przełajowych

23.09.2016 - Zajęcia plastyczne w bibliotece szkolnej

22.09.2016 - Projekt "Zwiedzamy Polskę" w klasie IIIa

2015/2016

24.06.2016 - Zakończenie roku szkolnego 2015/2016

20.06.2016 - Uroczyste pożegnanie klas szóstych

20.06.2016 - Zawody powiatowe w mini piłce nożnej chłopców

20.06.2016 - Dzień Rodziny w klasie Ia

18.06.2016 - Turniej Piłki Nożnej im. Roberta Maksyma

17.06.2016 - Dzień Rodziny w klasie IIa

15.06.2016 - Gminny Konkurs Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej

11.06.2016 - Wycieczka klasy IIa do Trzcinicy i Krosna

11.06.2016 - Zawody gminne w mini piłce nożnej chłopców

10.06.2016 - Dzień Rodziny w klasie Ib

09.06.2016 - Dzień Rodziny w klasach IIIa i IIIb

08.06.2016 - Dzień Patrona Szkoły

07.06.2016 - Festiwal Nauki i Techniki - przyroda

07.06.2016 - Festiwal Nauki i Techniki - informatyka

06.06.2016 - Żywa lekcja historii

03.06.2016 - Wycieczka klas IIb i IIIb do Sanoka

02.06.2016 - Wycieczka klasy IVa do Bałtowa

02.06.2016 - Zabawa "Bajka o Ćwierćlandzie" w klasie Vb

01.06.2016 - Koncert muzyki klasycznej

01.06.2016 - Halowy turniej piłki nożnej klas IV-VI

01.06.2016 - Dzień Sportu

20-22.05.2016 - Biwak harcerski w Dubiecku

21.05.2016 - Zawody gminne w trójboju lekkoatletycznym

17.05.2016 - Zabawa "Bajka o Ćwierćlandzie" w klasie IIIb

16.05.2016 - Dzień Niezapominajki

14.05.2016 - Zawody gminne w czwórboju lekkoatletycznym

14.05.2016 - Wycieczka klasy IIIa do Krosna

05.05.2016 - Wycieczka klas Va i Vb do Bochni i Inwałdu

04.05.2016 - Uroczysta akademia z okazji Święta Konstytucji 3 Maja

29.04.2016 - Turniej piłki nożnej "Ekipa na Euro!"

25.04.2016 - Przedstawienie "Smok wawelski"

22.04.2016 - Dzień Ziemi

21.04.2016 - Finał wojewódzki zawodów w mini unihokeju chłopców

13.04.2016 - Warsztaty wokalne "O sole mio!"

05.04.2016 - Sprawdzian w szóstych klasach

09.03.2016 - Dzień Kobiet

02.03.2016 - Etap dekanalny Konkursu Biblijnego

05.02.2016 - Dzień Babci i Dziadka w klasach Ia i Ib

02.02.2016 - Dzień Babci i Dziadka w klasie Ic

02.02.2016 - Dzień Babci i Dziadka w klasie IIb

01.02.2016 - Zajęcia w PWSW w Przemyślu

29.01.2016 - Dzień Babci i Dziadka w klasach IIIa i IIIb

29.01.2016 - Dzień Babci i Dziadka w klasie IIa

28.01.2016 - Zabawa karnawałowa dla klas IV-VI

27.01.2016 - Zabawa karnawałowa dla klas I-III

24.01.2016 - "Baśniowe Jasełka" w Polskim Domu Katolickim w Żurawicy

21.01.2016 - Wizyta harcerzy w SOSW w Przemyślu

09.01.2016 - Zawody w mini piłce koszykowej dziewcząt i chłopców

08.01.2016 - X Międzyszkolny Festiwal Kolęd i Pastorałek

22.12.2015 - Baśniowe Jasełka

17.12.2015 - Półfinał wojewódzki zawodów w mini unihokeju chłopców

14.12.2015 - Półfinał wojewódzki zawodów w mini unihokeju dziewcząt

11.12.2015 - Pokaz z optyki

10.12.2015 - Spotkanie z górnikami

07.12.2015 - Mikołajki

27.11.2015 - Światowy Dzień Pluszowego Misia

25.11.2015 - Zabawa andrzejkowa dla klas IV-VI

24.11.2015 - Konkurs Wiedzy o Lasach Nadleśnictwa Krasiczyn

21.11.2015 - Zawody gminne w mini piłce ręcznej chłopców

17.11.2015 - Wycieczka klas Ia i Ic do Muzeum Historii Miasta Przemyśla

10.11.2015 - Uroczysta akademia z okazji Święta Niepodległości

09.11.2015 - Wyjazd klas szóstych do Przemyśla

06-08.11.2015 - Finał Turnieju "Unihokej łączy dzieci"

06.11.2015 - Przedstawienie "Kot w butach"

05.11.2015 - Wyjście harcerzy pod pomnik przy Urzędzie Gminy

05.11.2015 - Wycieczka klasy IIIa do lasu

05.11.2015 - Zawody powiatowe w mini unihokeju chłopców

04.11.2015 - Zawody powiatowe w mini unihokeju dziewcząt

03.11.2015 - Spotkanie z leśnikiem

02.11.2015 - Uczczenie Uroczystości Wszystkich Świętych oraz Dnia Zadusznego

30.10.2015 - Pasowanie na ucznia

26.10.2015 - I Powiatowy Konkurs "Zwierzęta Czują"

21.10.2015 - Finał wojewódzki zawodów w indywidualnych biegach przełajowych

13.10.2015 - Akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej

10.10.2015 - Zawody gminne w szachach

06.10.2015 - Zawody powiatowe w indywidualnych biegach przełajowych

02.10.2015 - Spotkanie z policjantami

29.09.2015 - Spektakl profilaktyczny "Kto to taki?"

26-27.09.2015 - Turniej "Unihokej łączy dzieci"

19.09.2015 - Zawody gminne w indywidualnych biegach przełajowych

14.09.2015 - Projekt edukacyjny "Młody Nobel"

01.09.2015 - Rozpoczęcie roku szkolnego 2015/2016

2014/2015

26.06.2015 - Zakończenie roku szkolnego 2014/2015

22.06.2015 - Uroczyste pożegnanie klas szóstych

19.06.2015 - Dzień Matki w klasie III

11-14.06.2015 - Finał Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Unihokeju - Elbląg 2015

10.06.2015 - Dzień Matki w klasie IIb

08.06.2015 - Dzień Patrona Szkoły

02.06.2015 - Festiwal Nauki i Techniki

01-03.06.2015 - Zajęcia na korcie tenisowym

01.06.2015 - Halowy turniej piłki nożnej klas IV-VI

01.06.2015 - Dzień Sportu

01.06.2015 - Spotkanie z ratownikami medycznymi

30.05.2015 - Festyn sportowy w Żurawicy

29-31.05.2015 - Biwak harcerski w Dubiecku

28.05.2015 - Wycieczka klas IVa i IVb do Bałtowa

27.05.2015 - Wycieczka klas VIa i VIb do Krynicy-Zdrój

15.05.2015 - Interaktywny quiz Kahoot w klasach szóstych

14.05.2015 - Dzień Zdrowia

14.05.2015 - Spotkanie z pielęgniarką w klasie IIa

30.04.2015 - Uroczysta akademia z okazji Rocznicy Uchwalenia Konstytucji 3 Maja

28.04.2015 - Rozstrzygnięcie Konkursu Plastycznego "Zwierzęta leśne"

24.04.2015 - Dzień Ziemi

22.04.2015 - Spektakl profilaktyczny "Oczy szeroko otwarte"

09.04.2015 - Gminny Konkurs Matematyczny "Niedźwiadek" 2015

01.04.2015 - Sprawdzian w szóstych klasach

30.03-01.04.2015 - Zielona Szkoła w Rymanowie-Zdroju

20.03.2015 - Lekcja przyrody "Śladami wielkich odkryć"

14.03.2015 - Zawody w mini piłce siatkowej chłopców

12.03.2015 - Finał wojewódzki zawodów w mini unihokeju dziewcząt

07.03.2015 - Dzień Kobiet

07.03.2015 - Zawody w mini piłce siatkowej dziewcząt

26.02.2015 - Turniej Matematyczny "Pomyśl mądra głowo"

17.02.2015 - Zabawa karnawałowa dla klas I-III

27-30.01.2015 - Dzień Babci i Dzień Dziadka

22.01.2015 - Zabawa karnawałowa dla klas IV-VI

18.01.2015 - Przedstawienie "Pójdźmy za gwiazdą!" w Polskim Domu Katolickim w Żurawicy

16.01.2015 - IX Międzyszkolny Festiwal Kolęd i Pastorałek

10.01.2015 - Zawody w mini piłce koszykowej dziewcząt i chłopców

19.12.2014 - Przedstawienie "Pójdźmy za gwiazdą!"

18.12.2014 - Półfinał wojewódzki zawodów w mini unihokeju chłopców

09.12.2014 - Zawody powiatowe w mini piłce ręcznej chłopców

09.12.2014 - Teatrzyk "Królowa Śniegu" i wizyta Świętego Mikołaja

08.12.2014 - Wizyta w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Orzechowcach

06.12.2014 - Zawody gminne w mini piłce ręcznej

05.12.2014 - Mikołajki

04.12.2014 - Wycieczka klas IVa i IVb do Rzeszowa

grudzień 2014 - Konkurs czytelniczy "Między nami czytelnikami"

27.11.2014 - Zabawa andrzejkowa dla klas IV-VI

25.11.2014 - Konkurs Wiedzy o Lasach Nadleśnictwa Krasiczyn

25.11.2014 - Światowy Dzień Pluszowego Misia

21.11.2014 - Pokaz cyrkowy

13.11.2014 - Koncert muzyki ludowej

08.11.2014 - Zawody gminne w badmintonie

07.11.2014 - Uroczysta akademia z okazji Święta Niepodległości

06.11.2014 - Zawody powiatowe w mini unihokeju dziewcząt

04.11.2014 - Zawody powiatowe w mini unihokeju chłopców

31.10.2014 - Uczczenie Uroczystości Wszystkich Świętych oraz Dnia Zadusznego

30.10.2014 - Wyjście harcerzy pod pomnik przy Urzędzie Gminy

30.10.2014 - Pasowanie na ucznia

28.10.2014 - Wyjazd klas IV-VI do Przemyśla

23.10.2014 - Zawody powiatowe w szachach

18.10.2014 - Zawody gminne w mini unihokeju chłopców

16.10.2014 - Finał wojewódzki zawodów w indywidualnych biegach przełajowych

13.10.2014 - Uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej

11.10.2014 - Zawody gminne w szachach

06.10.2014 - Zawody powiatowe w indywidualnych biegach przełajowych

02.10.2014 - Wycieczka klasy IIa do lasu

27.09.2014 - Zawody gminne w indywidualnych biegach przełajowych

2013/2014

27.06.2014 - Zakończenie roku szkolnego 2013/2014

24.06.2014 - Uroczyste pożegnanie klas szóstych

18.06.2014 - Wycieczka klasy II do Rzeszowa

18.06.2014 - Zawody powiatowe w piłce nożnej chłopców

12.06.2014 - Zawody w czwórboju lekkoatletycznym

11.06.2014 - Wycieczka klasy I do Medyni Głogowskiej

07.06.2014 - Dzień Dziecka na stadionie w Żurawicy

06.06.2014 - Zawody w trójboju lekkoatletycznym

06.06.2014 - Festiwal Nauki i Techniki

05.06.2014 - Żywa lekcja historii

04.06.2014 - Turniej w piłce koszykowej o Puchar Patrona Szkoły Królowej Jadwigi

04.06.2014 - Konkurs talentów - kl. I i III

02.06.2014 - Halowy turniej piłki nożnej klas IV-VI

02.06.2014 - Dzień Sportu

30.05.2014 - Szkolny Festyn Rodzinny

23-24.05.2014 - Biwak harcerski w Ruszelczycach

23.05.2014 - Zawody w piłce nożnej chłopców

23.05.2014 - Gminny Konkurs Matematyczny

15.05.2014 - Dzień Polskiej Niezapominajki

13.05.2014 - Wycieczka klas 0 i II do Arboretum oraz Straży Pożarnej

09.05.2014 - Wycieczka klasy Vb do Krosna i Sanoka

07-08.05.2014 - Wycieczka klas VIa i VIb do Bochni i Krakowa

30.04.2014 - Uroczysta akademia z okazji Rocznicy Uchwalenia Konstytucji 3-go Maja

16.04.2014 - Poranek świąteczny

15.04.2014 - Konkurs "Gra w szachy metodą doskonalenia człowieka"

11.04.2014 - Mity greckie w wykonaniu uczniów klasy IVa

09.04.2014 - Dzień Zdrowia

01.04.2014 - Sprawdzian w szóstych klasach

24.03.2014 - Konkurs "Trójwymiarowy Świat Matematyki"

21.03.2014 - Powitanie wiosny

20.03.2014 - Wyjazd uczniów klas IIIa i IIIc do Muzeum Historii Miasta Przemyśla

18.03.2014 - Szkolne rekolekcje wielkopostne

11.03.2014 - Lekcja muzyki w klasie IVb

07.03.2014 - Zawody w piłce siatkowej chłopców

22.02.2014 - Zawody w piłce koszykowej dziewcząt i chłopców

19.02.2014 - Spotkanie z muzykiem "Smyczkiem po mapie"

18.02.2014 - Zabawa karnawałowa dla klas IV-VI

18.02.2014 - Zabawa karnawałowa dla klas I i III

11.02.2014 - Dzień Bezpiecznego Internetu

05.02.2014 - Zabawa karnawałowa w SPF

16.01.2014 - VIII Międzyszkolny Festiwal Kolęd i Pastorałek

20.12.2013 - Jasełka

19.12.2013 - Półfinał wojewódzki w unihokeju dziewcząt

18.12.2013 - Konkurs "Najpiękniejsza ozdoba choinkowa - Choinka 2013"

13.12.2013 - Zawody w tenisie stołowym

05.12.2013 - Turniej Mikołajkowy w halowej piłce nożnej w Birczy

05.12.2013 - Mikołajki

02.12.2013 - Spotkanie z magikiem

29.11.2013 - I Turniej Mikołajkowy w halowej piłce nożnej

29.11.2013 - Wróżby andrzejkowe w klasach trzecich

28.11.2013 - Zabawa andrzejkowa dla klas IV-VI

25.11.2013 - Światowy Dzień Pluszowego Misia w SPF

23.11.2013 - Piknik Edukacyjny "Młody Nobel 4"

22.11.2013 - Światowy Dzień Pluszowego Misia

16.11.2013 - Zawody w piłce ręcznej chłopców

13.11.2013 - Konkurs ortograficzny "Mistrz ortografii"

09.11.2013 - Zawody w piłce ręcznej dziewcząt

08.11.2013 - Uroczysta akademia z okazji Święta Niepodległości

07.11.2013 - Zawody powiatowe w unihokeju dziewcząt

06.11.2013 - Zawody powiatowe w unihokeju chłopców

31.10.2013 - Uczczenie Dnia Wszystkich Świętych

29.10.2013 - Pasowanie na ucznia

19.10.2013 - Zawody w unihokeju chłopców

17.10.2013 - Finał wojewódzki zawodów w indywidualnych biegach przełajowych

12.10.2013 - Zawody w unihokeju dziewcząt

11.10.2013 - Uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej

06.10.2013 - Zawody w szachach

03.10.2013 - Spotkanie z podróżnikiem z Meksyku

02.10.2013 - Dyskoteka szkolna

28.09.2013 - Zawody w indywidualnych biegach przełajowych

27.09.2013 - Wycieczka klasy Va do Łańcuta

2012/2013

28.06.2013 - Zakończenie roku szkolnego 2012/2013

26.06.2013 - Pożegnanie klas szóstych

21.06.2013 - Dzień Ojca w klasie IIc - "Kopciuszek"

21.06.2013 - Egzamin na kartę rowerową

20.06.2013 - Piknik szkolny

18.06.2013 - Zawody powiatowe w piłce nożnej dziewcząt

18.06.2013 - Wyjazd do Przemyśla

12.06.2013 - Gminny Konkurs Recytatorski "Wspomnijcie mnie czasem pięknie..."

12.06.2013 - Projekt edukacyjny "W starożytnej Grecji"

11.06.2013 - Wycieczka klasy 0 do Orzechowiec

11.06.2013 - Spektakl profilaktyczny "Światełko w tunelu"

07.06.2013 - Wycieczka klasy IIIa oraz harcerzy do Jednostki Wojskowej w Żurawicy

07.06.2013 - Dzień Patrona Szkoły

07.06.2013 - Konkurs "Królewskie śniadanie"

06.06.2013 - Wizyta w Domu dla Dzieci i Młodzieży "Maciek"

06.06.2013 - Program Edukacyjny "Ratujemy i Uczymy Ratować" w klasach drugich

05.06.2013 - Pokaz doświadczeń przyrodniczych

04-05.06.2013 - Quiz matematyczny "1 z 6"

04.06.2013 - Pokazy chemiczne

03.06.2013 - Dzień Sportu

31.05.2013 - Wycieczka klasy IVb do Bałtowa

29.05.2013 - Dzień Matki w klasach drugich

27.05.2013 - Przedstawienie "Królewna Śnieżka"

23.05.2013 - Wycieczka klas Va i Vb do Sanoka, Bóbrki i Odrzykonia

10.05.2013 - Gminny Konkurs Matematyczny

08-09.05.2013 - Wycieczka klasy IVa do Inwałdu, Krakowa i Wieliczki

03.05.2013 - Gminne obchody Rocznicy Uchwalenia Konstytucji 3-go Maja

30.04.2013 - Uroczysta akademia z okazji Rocznicy Uchwalenia Konstytucji 3-go Maja

09.04.2013 - Dzień mundurowy w 2. Słonecznej Gromadzie Zuchowej

04.04.2013 - Sprawdzian w szóstych klasach

22.03.2013 - Teatrzyk edukacyjny "Gdzie jest Stasio?"

21.03.2013 - Wycieczka klas Va i Vb do Rzeszowa

18.03.2013 - Szkolne rekolekcje wielkopostne

16.03.2013 - Zawody w piłce siatkowej chłopców i dziewcząt

08.03.2013 - Zawody w tenisie stołowym chłopców i dziewcząt

08.03.2013 - Dzień Kobiet

07.02.2013 - Zabawa karnawałowa dla klas IV-VI

31.01.2013 - Teatrzyk kukiełkowy "Jaś i Małgosia"

31.01.2013 - Dzień Babci i Dziadka w kl. IIIa

28.01.2013 - Zabawa karnawałowa dla klas II-III

24.01.2013 - Dzień Babci i Dzień Dziadka w klasach drugich

23-25.01.2013 - Dzień Babci i Dziadka w SPF

16.01.2013 - Zabawa karnawałowa w SPF

21.12.2012 - Poranek Wigilijny

20.12.2012 - Półfinał wojewódzki zawodów w unihokeju chłopców

19.12.2012 - Konkurs "Najpiękniejsza ozdoba choinkowa - Choinka 2012"

15.12.2012 - Zawody w piłce koszykowej chłopców i dziewcząt

06.12.2012 - Wizyta Świętego Mikołaja

30.11.2012 - Warsztaty bajkopisarskie dla klas II-III

29.11.2012 - Zabawa andrzejkowa dla klas IV-VI

29.11.2012 - Zawody powiatowe w piłce ręcznej chłopców

27.11.2012 - Światowy Dzień Pluszowego Misia

09.11.2012 - Uroczysta akademia z okazji Święta Niepodległości

29.10.2012 - Pasowanie na ucznia w Szkolnym Punkcie Filialnym

25.10.2012 - Zawody powiatowe w unihokeju chłopców

24.10.2012 - Konkurs Recytatorski "Wiersze, które lubię..."

22.10.2012 - Zawody powiatowe w unihokeju dziewcząt

19.10.2012 - Zajęcia artystyczne w klasie IIa

18.10.2012 - Finał wojewódzki zawodów w indywidualnych biegach przełajowych

17.10.2012 - Dyskoteka szkolna

13.10.2012 - Zawody w unihokeju dziewcząt i chłopców

12.10.2012 - Uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej

09.10.2012 - Zawody powiatowe w indywidualnych biegach przełajowych

06.10.2016 - Zawody w szachach

22.09.2012 - Zawody w indywidualnych biegach przełajowych

2011/2012

29.06.2012 - Zakończenie roku szkolnego 2011/2012

28.06.2012 - Karaoke

27.06.2012 - Uroczyste pożegnanie klas szóstych

14.06.2012 - Wycieczka klas IVa i IVb do Sandomierza i Baranowa Sandomierskiego

10.06.2012 - Festyn rodzinny

06.06.2012 - Dzień Patrona Szkoły

05.06.2012 - Turniej sportowy "Baw się razem z nami"

01.06.2012 - Dzień Dziecka

29.05.2012 - Wycieczka klasy VIb do Rzeszowa i Łańcuta

29.05.2012 - Dzień Matki w klasach pierwszych

16.05.2012 - Finał Konkursu Biblijnego "Kościół wspólnotą i naszym domem"

09.05.2012 - Podkarpacki Konkurs Pięknego Czytania "Czytajmy Korczaka"

07.05.2012 - Uroczysta akademia z okazji Rocznicy Uchwalenia Konstytucji 3-go Maja

26-27.04.2012 - Wycieczka klasy VIa do Warszawy

29.03.2012 - Wycieczka klas IVa i IVb do Rzeszowa

29.03.2012 - Zbiórka makulatury

08.03.2012 - Dzień Kobiet

29.02.2012 - Konkurs Biblijny "Kościół wspólnotą i naszym domem"

18.02.2012 - Zawody w piłce koszykowej chłopców i dziewcząt

13.02.2012 - Zabawa karnawałowa - kl. I-III

26.01.2012 - Zabawa karnawałowa - kl. IV-VI

25.01.2012 - Dzień Babci i Dziadka w kl. IIa

24.01.2012 - Dzień Babci i Dziadka w kl. IIIa

24.01.2012 - Dzień Babci i Dziadka w kl. Ia i Ic

20.01.2012 - Dzień Babci i Dziadka w SPF

18.01.2012 - Dzień Kubusia Puchatka

17-18.01.2012 - Wycieczka klasy IIIa do Krakowa

14.01.2012 - Konkurs Kolęd i Pastorałek ZHP

11.01.2012 - VI Międzyszkolny Festiwal Kolęd i Pastorałek

grudzień 2011 - Konkurs plastyczno-fotograficzny "Z krzyku"

22.12.2011 - Wigilia klasowa - kl. IIa i IVa

22.12.2011 - Poranek Wigilijny

19.12.2011 - Zawody powiatowe w piłce ręcznej chłopców

12.12.2011 - Półfinał wojewódzki zawodów w unihokeju chłopców

06.12.2011 - Mikołajki

30.11.2011 - Andrzejkowe wróżby w kl. IIa

29.11.2011 - Światowy Dzień Pluszowego Misia

24.11.2011 - Zawody powiatowe w unihokeju dziewcząt

22.11.2011 - Wycieczka klasy IIa do Przemyśla

09.11.2011 - Uroczysta akademia z okazji Święta Niepodległości

05.11.2011 - Zawody w unihokeju dziewcząt i chłopców

25-28.10.2011 - Uczczenie pamięci ofiar II wojny światowej

25.10.2011 - Konkurs Recytatorski "Jesień w poezji dziecięcej"

14.10.2011 - Pasowanie na ucznia

13.10.2011 - Uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej

05.10.2011 - Zawody w indywidualnych biegach przełajowych

04.10.2011 - Dyskoteka szkolna

01.09.2011 - Rozpoczęcie roku szkolnego 2011/2012

2010/2011

22.06.2011 - Zakończenie roku szkolnego 2010/2011

17.06.2011 - Wycieczka klasy IIb do Krasiczyna

14.06.2011 - Podsumowanie Konkursu Czytania ze Zrozumieniem "Wiem, o czym czytam"

08.06.2011 - Dzień Patrona Szkoły

01.06.2011 - Dzień Dziecka

31.05.2011 - Dzień Matki w kl. 0

25.05.2011 - Pokaz pierwszej pomocy

19-20.05.2011 - Wycieczka klasy Vb do Krakowa i Wieliczki

04-05.05.2011 - Wycieczka klasy Va do Krakowa

29.04.2011 - Uroczysta akademia z okazji Rocznicy Uchwalenia Konstytucji 3-go Maja

11.04.2011 - Konkurs Czytania ze Zrozumieniem "Wiem, o czym czytam" - etap powiatowy

06.04.2011 - Spotkanie Szkół Promujących Zdrowie - Światowy Dzień Zdrowia

24.03.2011 - Szkolne Prezentacje Artystyczne w Przemyślu

22.03.2011 - IX Światowy Dzień Wody

08.03.2011 - Dzień Kobiet

03.03.2011 - Kulig klasy Ia w Orzechowcach

02.03.2011 - Podsumowanie Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy klas 1-3 "Olimpus"

01.03.2011 - Występ z okazji Dnia Kobiet w Kole Gospodyń Wiejskich

23.02.2011 - Zabawa karnawałowa - kl. IV-VI

17.02.2011 - Zabawa karnawałowa - kl. I-III

12.02.2011 - Zawody w tenisie stołowym chłopców i dziewcząt

08.02.2011 - Dzień Babci i Dziadka w kl. 0

05.02.2011 - Zawody w piłce koszykowej chłopców i dziewcząt

13.01.2011 - Zabawa karnawałowa w kl. 0

22.12.2010 - Jasełka

16.12.2010 - Półfinał wojewódzki zawodów w unihokeju chłopców

06.12.2010 - Mikołajki w Szkolnym Punkcie Filialnym

06.12.2010 - Mikołajki

03.12.2010 - Pałac Posejdona - wystawa prac uczniów klas piątych

30.11.2010 - Andrzejki w Szkolnym Punkcie Filialnym

29.11.2010 - Andrzejkowe wróżby w kl. IIa

29.11.2010 - Andrzejkowe wróżby w kl. Ia

27.11.2010 - Zawody w piłce ręcznej

25.11.2010 - Andrzejkowe wróżby w kl. 0

24.11.2010 - Zabawa andrzejkowa dla klas IV-VI

18.11.2010 - Zawody powiatowe w unihokeju dziewcząt

15.11.2010 - Zawody powiatowe w unihokeju chłopców

10.11.2010 - Uroczysta akademia z okazji Święta Niepodległości

08.11.2010 - Wycieczka klasy IIa do Nowej Dęby

28-29.10.2010 - Uczczenie pamięci ofiar II wojny światowej

26.10.2010 - Zajęcia w klasie Ia

23.10.2010 - Zawody w unihokeju dziewcząt i chłopców

20.10.2010 - Wycieczka klasy Va do Łańcuta

14.10.2010 - Pasowanie na ucznia - kl. Ia

14.10.2010 - Pasowanie na ucznia - kl. Ib

13.10.2010 - Uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej

12.10.2010 - Zawody w sztafetowych biegach przełajowych

09.10.2010 - Zawody w szachach

07.10.2010 - Dyskoteka szkolna

02.10.2010 - Zawody w indywidualnych biegach przełajowych

25.09.2010 - Wycieczka klasy IIIb do Bałtowa

09.09.2010 - Pasowanie na czytelnika uczniów kl. Ia

01.09.2010 - Rozpoczęcie roku szkolnego 2010/2011

2009/2010

25.06.2010 - Zakończenie roku szkolnego 2009/2010

22.06.2010 - Wycieczka uczniów klas IV-VI do Przemyśla

21.06.2010 - Wycieczka klas Ia i IIa do Krasiczyna

17.06.2010 - Spotkanie harcerzy z ratownikami medycznymi

13.06.2010 - Dzień Patrona Szkoły - Jubileusz 100-lecia nadania imienia naszej szkole

10.06.2010 - Rajd harcerzy do Fortu XII Werner

31.05.2010 - Wycieczka klasy IVb do JuraParku w Bałtowie

27.05.2010 - Gminny Konkurs Recytatorski "Ocalić od zapomnienia..."

20.05.2010 - Spotkanie Szkół Promujących Zdrowie

11-12.05.2010 - Wycieczka klasy IVa do Inwałdu i Krakowa

04.05.2010 - Uroczysta akademia z okazji Rocznicy Uchwalenia Konstytucji 3-go Maja

03.05.2010 - Gminne obchody 219. Rocznicy Uchwalenia Konstytucji 3-go Maja

28.04.2010 - Festiwal Nauki i Techniki

23.04.2010 - Światowy Dzień Książki i Praw Autorskich

25.03.2010 - Turniej matematyczny "Pomyśl mądra głowo"

24.03.2010 - Gminny Turniej Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego

16.03.2010 - Koncert muzyki F. Chopina

08.03.2010 - Dzień Kobiet

06.03.2010 - Występ z okazji Dnia Kobiet w Urzędzie Gminy

12.02.2010 - Kulig w Orzechowcach - kl. IIIa

09.02.2010 - Finał wojewódzki zawodów w unihokeju chłopców

29.01.2010 - Gminny Konkurs Kolęd i Pastorałek "Prowadź Gwiazdko"

26.01.2010 - Dzień Babci i Dziadka w kl. Ia

21.01.2010 - Zabawa karnawałowa dla klas I-III

20.01.2010 - Dzień Babci i Dziadka w kl. IIIa

18.01.2010 - Wyjazd na lodowisko do Przemyśla

16.01.2010 - Zawody w piłce koszykowej chłopców i dziewcząt

22.12.2009 - Wigilia szkolna

10.12.2009 - Półfinał wojewódzki zawodów w unihokeju dziewczyn

10.12.2009 - Lekcja "Z flagą narodową przez historię najnowszą Polski"

07.12.2009 - Mikołajki

30.11.2009 - Półfinał wojewódzki zawodów w unihokeju chłopców

27.11.2009 - Zabawa andrzejkowa w kl. IIIa

25.11.2009 - Zabawa andrzejkowa dla klas IV-VI

13.11.2009 - Pałac Posejdona - wystawa prac uczniów kl. Vb

12.11.2009 - Zawody w unihokeju chłopców

10.11.2009 - Uroczysta akademia z okazji Święta Niepodległości

09.11.2009 - Zawody w unihokeju dziewczyn

08.11.2009 - Koncert Chóru Towarzystwa Muzycznego w Przemyślu

30.10.2009 - Pasowanie na ucznia - kl. Ia

27.10.2009 - Pasowanie na ucznia - kl. Ib

14.10.2009 - Uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej

29.09.2009 - Wycieczka klasy Ia do Orzechowiec

25.09.2009 - Spotkanie Szkół Promujących Zdrowie - Kurs Nordic Walking

01.09.2009 - Rozpoczęcie roku szkolnego 2009/2010 oraz obchody 70. rocznicy wybuchu II wojny światowej

2008/2009

19.06.2009 - Zakończenie roku szkolnego 2008/2009

17.06.2009 - Uroczyste pożegnanie klas szóstych

08.06.2009 - Święto Patrona Szkoły

03-04.06.2009 - Wycieczka klasy VIa do Inwałdu i Zakopanego

01.06.2009 - Dzień Dziecka

28.05.2009 - Gminny Konkurs Ortograficzny "Zostań Mistrzem Ortografii!"

21.05.2009 - Dyskoteka szkolna

18.05.2009 - Turniej o Puchar Wójta Gminy Żurawica w unihokeju

15.05.2009 - II etap Konkursu "Spotkania Ortograficzne"

15.05.2009 - Wycieczka klasy VIb do JuraParku w Bałtowie

04.05.2009 - Etap dekanalny Konkursu Wiedzy o Św. Pawle

03.05.2009 - Gminne obchody 218 Rocznicy Uchwalenia Konstytucji 3-go Maja

30.04.2009 - Uroczysta akademia z okazji Rocznicy Uchwalenia Konstytucji 3-go Maja

27.04.2009 - Dzień Ziemi

27.04.2009 - Powiatowe eliminacje Turnieju BRD

06.04.2009 - Spotkanie Szkół Promujących Zdrowie

03.04.2009 - Dzień Zdrowia

02.04.2009 - Sprawdzian w szóstych klasach

01.04.2009 - Gminny Konkurs Plastyczny "Palmy Wielkanocne"

23.03.2009 - Festiwal Nauki

12-13.03.2009 - Szkolne Prezentacje Artystyczne w CK Przemyśl

09.03.2009 - Dzień Kobiet

07.03.2009 - Występ z okazji Dnia Kobiet w Domu Katolickim

02-06.02.2009 - Zimowisko szkolne

24.01.2009 - Zawody w piłce koszykowej chłopców i dziewcząt

23.01.2009 - Gminny Konkurs Kolęd i Pastorałek "Gwiazdko, prowadź"

21.01.2009 - Dzień Babci i Dziadka w klasie IIa

15.01.2009 - Wizyta ratowników medycznych w kl. IIIa

19.12.2008 - Szkolne świętowanie

16.12.2008 - Finał wojewódzki zawodów w unihokeju chłopców

11.12.2008 - Zawody w piłce ręcznej chłopców

08.12.2008 - Mikołajki

03.12.2008 - Półfinał wojewódzki zawodów w unihokeju chłopców

28.11.2008 - Andrzejki w kl. IIa

27.11.2008 - Zabawa andrzejkowa dla klas IV-V

25.11.2008 - Światowy Dzień Pluszowego Misia

07.11.2008 - Uroczysta akademia z okazji Święta Niepodległości

06.11.2008 - Zawody w unihokeju chłopców

05.11.2008 - Zawody w unihokeju dziewczyn

31.10.2008 - Uczczenie dnia Wszystkich Świętych

29.10.2008 - Pasowanie na ucznia - kl. Ib

27.10.2008 - Pasowanie na ucznia - kl. Ia

24.10.2088 - Wycieczka klasy IIa do Przemyśla

23.10.2008 - Dyskoteka szkolna

13.10.2008 - Uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej

10.10.2008 - Święto Drzewa

30.09.2008 - Spotkanie Szkół Promujących Zdrowie "Powitanie Jesieni"

30.09.2008 - Wycieczka klasy IIa do Orzechowiec

08-12.09.2008 - Realizacja programu edukacji finansowej "Od grosika do złotówki"

01.09.2008 - Rozpoczęcie roku szkolnego 2008/2009

wakacje 2008 - Kolonia w Zakopanem

2007/2008

20.06.2008 - Zakończenie roku szkolnego 2007/2008

18.06.2008 - Uroczyste pożegnanie klasy VI

12.06.2008 - Spotkanie z przedstawicielami Izby Celnej

08-09.06.2008 - Święto Patrona Szkoły

05.06.2008 - Finał VI Spotkań Ortograficznych

09-10.05.2008 - Wycieczka klasy Va do Krakowa

03.05.2008 - Gminne obchody 217 Rocznicy Uchwalenia Konstytucji 3-go Maja

30.04.2008 - Uroczysta akademia z okazji Rocznicy Uchwalenia Konstytucji 3-go Maja

28.04.2008 - Konkurs ekologiczny dla uczniów kl. III

24.04.2008 - Gminny Konkurs Polonistyczny "Nie udawaj Greka"

11.04.2008 - Światowy Dzień Zdrowia - Spotkanie Szkół Promujących Zdrowie

08.04.2008 - Sprawdzian w szóstej klasie i sprawdzian próbny w piątych klasach

28.03.2008 - Wycieczka klas I-III do Przemyśla

26.03.2008 - Wycieczka klas IV-VI do Przemyśla

10.03.2008 - Dzień Kobiet

22.02.2008 - Zawody w unihokeju chłopców i dziewczyn

08.02.2008 - Zawody w piłce koszykowej chłopców i dziewczyn

31.01.2008 - Jasełka

31.01.2008 - Zabawa karnawałowa

14-18.01.2008 - Zimowisko szkolne

08.01.2008 - Konkurs "Słowo daję" w Czudcu

21.12.2007 - Wigilia szkolna

06.12.2007 - Mikołajki

05.12.2007 - Mity greckie w wykonaniu uczniów klas piątych

30.11.2007 - Zawody w piłce ręcznej chłopców

28.11.2007 - Zabawa andrzejkowa dla klas IV-VI

12.11.2007 - Pałac Posejdona - wystawa prac uczniów klas piątych

09.11.2007 - Uroczysta akademia z okazji Święta Niepodległości

24.10.2007 - Pasowanie na ucznia - klasa Ia

wakacje 2007 - Kolonia w Jantarze

2006/2007

Święto Szkoły - Dzień Patrona  Św. Jadwigi Królowej Polski

Pierwszy Dzień Wiosny - spotkanie z przedstawicielem Centrum Kultury Japońskiej w Przemyślu

Szkoła Promująca Zdrowie

Koncerty uczniów Państwowej Szkoły Muzycznej w Przemyślu

Mikołajkowe zmagania klas

Pasowanie na ucznia

2005/2006

Wycieczka klas VIa i VIb do Zamościa

Bal na zakończenie zimowiska

Pasowanie na ucznia

2004/2005

Czysta Zagroda

2003/2004

Sprawdzian w klasie VI

 

O szkole

Historia Szkoły

Patron Szkoły

Dokumenty Szkoły

JUBILEUSZ SZKOŁY

Absolwenci

Archiwum

Linki

Redakcja

 

Zagłosuj na naszą stronę

Zagłosuj na nas! Szukaj w Interkl@sie!

 

 

PROMOCJA ZDROWIA

 

GROMADA ZUCHOWA

 

HARCERSTWO

 

BLOG "SP1 KODUJE"

 

BLOG "ŻURAW.SP1"

 

PROJEKTY UNIJNE