Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 w Żurawicy

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Św. Jadwigi Królowej Polski w Żurawicy

ul. Ojca Św. Jana Pawła II 194

37-710 Żurawica

tel / fax   16 671 33 88

e-mail   sp1zurawica@interia.pl

Samorządowe Przedszkole nr 2 w Żurawicy

Strona główna

Dyrekcja

Nauczyciele

Uczniowie

Informacje

Sekretariat

Biblioteka

Świetlica

Pedagog

Terapeuta

Samorząd Uczniowski

Rada Rodziców

Konsultacje nauczycieli

Plan lekcji

Zajęcia pozalekcyjne

Zestaw podręczników

Kalendarz roku szkolnego

Osiągnięcia

GALERIA

 

Licznik odwiedzin

od 28 stycznia 2008 roku

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KONSULTACJE NAUCZYCIELI Z RODZICAMI

 

LP

NAUCZYCIEL

PRZEDMIOT

TERMIN

1.

Agnieszka Andrach

język polski

piątek  10.20 - 11.05

2.

Małgorzata Bandura

edukacja wczesnoszkolna

piątek  08.30 - 09.15

3.

Dorota Beer

matematyka, informatyka

poniedziałek  08.30 - 09.25

4.

Jolanta Beer

język polski, wdżwr

środa  08.30 - 09.15

5.

Monika Bielas

edukacja wczesnoszkolna, przyroda

wtorek  08.30 - 09.15

6.

Joanna Biniek

język angielski

środa  10.50 - 11.20

7.

Krzysztof Blicharski

język angielski

piątek  13.45 - 14.30

8.

Iwona Buszta

edukacja wczesnoszkolna

środa  08.30 - 09.15

9.

Dorota Cwynar

muzyka, plastyka

wtorek  09.25 - 10.10

10.

ks. Daniel Drążek

religia

środa  10.20 - 11.05

11.

Renata Drewniak

matematyka

środa  09.15 - 10.10

12.

Agnieszka Fac

edukacja wczesnoszkolna

środa  09.15 - 10.10

13.

Elżbieta Fiń

język niemiecki, doradztwo zaw.

czwartek  09.25 - 10.10

14.

ks. Marian Hofman

religia

poniedziałek  11.25 - 12.10

15.

Marek Jaremczuk

informatyka, edukacja dla bezp.

czwartek  10.20 - 11.05

16.

Elżbieta Jaroch-Chlastawa

technika, historia

wtorek  09.25 - 10.10

17.

Rafał Korczyński

wychowanie fizyczne

środa  09.25 - 10.10

18.

Joanna Królikowska

język polski

poniedziałek  10.20 - 11.05

19.

Agnieszka Kruczyńska-Magnowska

pedagog terapeuta

wtorek  08.30 - 09.15

20.

Aleksandra Kubisztal

język polski

czwartek  08.30 - 09.15

21.

Irena Kurasz

edukacja wczesnoszkolna

środa  09.25 - 10.10

22.

Beata Majka

wychowanie fizyczne

środa  09.25 - 10.10

23.

Joanna Miłek

biologia, geografia

środa  08.30 - 09.15

24.

Krystyna Misztal

wychowanie przedszkolne

środa  10.30 - 11.00

25.

ks. Mateusz Nowak

religia

wtorek  09.35 - 10.20

26.

Marek Parol

fizyka

wtorek  09.35 - 10.20

27.

Agnieszka Podwórna

język angielski

wtorek  10.20 - 11.05

28.

Krystyna Raba-Opacka

muzyka, plastyka

wtorek  10.50 - 11.25  Wiaru

29.

Barbara Ryczan

edukacja wczesnoszkolna

wtorek  10.20 - 11.05

30.

Jan Semków

chemia

poniedziałek  07.40 - 08.30

31.

Bernadeta Sielska

wychowanie fizyczne

wtorek  11.25 - 12.10

32.

Krzysztof Składowski

historia, wiedza o społ.

wtorek  09.25 - 10.10

33.

Barbara Stadnicka

matematyka

środa  10.20 - 11.05

34.

Magdalena Wiśniowska

edukacja wczesnoszkolna, j. angielski

czwartek  11.30 - 12.10

35.

Agnieszka Wojtaszek

historia

środa  08.30 - 09.15

 

O szkole

Historia Szkoły

Patron Szkoły

Dokumenty Szkoły

JUBILEUSZ SZKOŁY

Absolwenci

Archiwum

Linki

Redakcja

 

 

 

 

 

PROMOCJA ZDROWIA

 

GROMADA ZUCHOWA

 

HARCERSTWO

 

BLOG "SP1 KODUJE"

 

BLOG "ŻURAW.SP1"

 

PROJEKTY UNIJNE