Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 w Żurawicy

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Św. Jadwigi Królowej Polski w Żurawicy

ul. Ojca Św. Jana Pawła II 194

37-710 Żurawica

tel / fax   16 671 33 88,   16 671 33 32

e-mail   sp1zurawica@interia.pl

Gimnazjum im. 2 Pułku Pancernego w Żurawicy

Samorządowe Przedszkole nr 2 w Żurawicy

Strona główna

Dyrekcja

Nauczyciele

Uczniowie

Informacje

Sekretariat

Biblioteka

Świetlica

Pedagog

Terapeuta

Samorząd Uczniowski

Rada Rodziców

Konsultacje nauczycieli

Plan lekcji

Zajęcia pozalekcyjne

Zestaw podręczników

Kalendarz roku szkolnego

Osiągnięcia

GALERIA

KSIĘGA GOŚCI

 

Licznik odwiedzin

od 28 stycznia 2008 roku

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KONSULTACJE NAUCZYCIELI Z RODZICAMI

 

LP

NAUCZYCIEL

PRZEDMIOT

TERMIN

1.

Agnieszka Andrach

język polski

poniedziałek  09.25 - 10.10

2.

Małgorzata Bandura

ed. wczesnoszkolna, wdżwr

środa  09.25 - 10.10

3.

Dorota Beer

matematyka, informatyka

wtorek  09.25 - 10.10

4.

Jolanta Beer

język polski, wdżwr

poniedziałek  08.30 - 09.15

5.

Monika Bielas

edukacja wczesnoszkolna

wtorek  08.30 - 09.15

6.

ks. Piotr Bielówka

religia

wtorek  09.40 - 10.10

7.

Joanna Biniek

język angielski

wtorek  12.15 - 13.10

8.

Krzysztof Blicharski

język angielski

środa  08.30 - 09.15

9.

Iwona Buszta

edukacja wczesnoszkolna

piątek  09.25 - 10.10

10.

Dorota Cwynar

muzyka, plastyka

wtorek  09.25 - 10.10

11.

Renata Drewniak

matematyka

wtorek  08.30 - 09.15

12.

Agnieszka Fac

wychowanie przedszkolne

poniedziałek  15.10 - 15.40

13.

Elżbieta Fiń

język niemiecki, doradztwo zaw.

wtorek  09.25 - 10.10

14.

ks. Marian Hofman

religia

poniedziałek  11.25 - 12.10

15.

Marek Jaremczuk

informatyka, edukacja dla bezp.

czwartek  10.20 - 11.05

16.

Elżbieta Jaroch-Chlastawa

historia, technika

piątek  09.25 - 10.10

17.

Rafał Korczyński

wychowanie fizyczne

piątek  11.25 - 12.10

18.

Joanna Królikowska

język polski

wtorek  08.30 - 09.15

19.

Agnieszka Kruczyńska-Magnowska

pedagog terapeuta

środa  08.30 - 09.15

20.

Aleksandra Kubisztal

język polski

-

21.

Irena Kurasz

edukacja wczesnoszkolna

środa  09.25 - 10.10

22.

Beata Majka

wychowanie fizyczne

piątek  08.30 - 09.15

23.

ks. Krzysztof Mierzejewski

religia

środa  08.30 - 09.15

24.

Joanna Miłek

biologia, geografia

-

25.

Krystyna Pajda

przyroda

wtorek  09.35 - 10.20

26.

Marek Parol

fizyka

poniedziałek  11.25 - 12.10

27.

Maria Pączek

biologia

piątek  11.25 - 12.10

28.

Agnieszka Pusz

matematyka

poniedziałek  07.00 - 07.40

29.

Krystyna Raba-Opacka

muzyka, plastyka

poniedziałek  10.20 - 11.05

30.

Barbara Ryczan

edukacja wczesnoszkolna

poniedziałek  09.15 - 10.10

31.

Jan Semków

chemia

poniedziałek  07.40 - 08.30

32.

Bernadeta Sielska

wychowanie fizyczne

czwartek  11.25 - 12.10

33.

Barbara Stadnicka

matematyka, chemia

środa  10.20 - 11.05

34.

Lucyna Trojniarz

geografia

wtorek  08.30 - 09.00

35.

Magdalena Wiśniowska

j. angielski

-

36.

Agnieszka Wojtaszek

historia, wiedza o społ.

poniedziałek  12.25 - 13.10

 

O szkole

Historia Szkoły

Patron Szkoły

Dokumenty Szkoły

JUBILEUSZ SZKOŁY

Absolwenci

Archiwum

Linki

Redakcja

 

Zagłosuj na naszą stronę

Zagłosuj na nas! Szukaj w Interkl@sie!

 

 

PROMOCJA ZDROWIA

 

GROMADA ZUCHOWA

 

HARCERSTWO

 

BLOG "SP1 KODUJE"

 

BLOG "ŻURAW.SP1"

 

PROJEKTY UNIJNE