Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 w Żurawicy

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Św. Jadwigi Królowej Polski w Żurawicy

ul. Ojca Św. Jana Pawła II 194

37-710 Żurawica

tel / fax   16 671 33 88,   16 671 33 32

e-mail   sp1zurawica@interia.pl

Gimnazjum im. 2 Pułku Pancernego w Żurawicy

Samorządowe Przedszkole nr 2 w Żurawicy

Strona główna

Dyrekcja

Nauczyciele

Uczniowie

Informacje

Sekretariat

Biblioteka

Świetlica

Pedagog

Terapeuta

Samorząd Uczniowski

Rada Rodziców

Konsultacje nauczycieli

Plan lekcji

Zajęcia pozalekcyjne

Zestaw podręczników

Kalendarz roku szkolnego

Osiągnięcia

GALERIA

KSIĘGA GOŚCI

 

Licznik odwiedzin

od 28 stycznia 2008 roku

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ZAJĘCIA POZALEKCYJNE

W ROKU SZKOLNYM 2017/2018

 

KLASY  0 - III

LP

NAZWA ZAJĘĆ

PROWADZĄCY

TERMIN

1.

Zajęcia wyrównawcze dla uczniów kl. IIIa

Małgorzata Bandura

wtorek  12.25 - 13.10

2.

Zajęcia rozwijające dla uczniów kl. IIa

Iwona Buszta

 

3.

 

Agnieszka Fac

 

4.

Zajęcia empiryczne "Nauczanie przez doświadczanie" dla uczniów kl. Ib

Irena Kurasz

środa  11.25 - 12.10

5.

Zespół taneczny dla uczniów kl. IIb

Krystyna Misztal

 

6.

 

Magdalena Nuckowska

 

7.

Zajęcia wyrównawcze dla uczniów kl. Ia

Barbara Ryczan

poniedziałek  12.25 - 13.10

KLASY  IV - VII

LP

NAZWA ZAJĘĆ

PROWADZĄCY

TERMIN

1.

Koło informatyczne dla uczniów kl. IVa - Program "Mistrzowie Kodowania"

Dorota Beer

poniedziałek  12.25 - 13.10

2.

Zajęcia rozwijające z j. polskiego dla uczniów kl.

Jolanta Beer

środa  13.15 - 14.00

3.

Zbiórki harcerskie

Joanna Biniek

wtorek  13.15 - 14.00

4.

Zajęcia rozwijające z j. angielskiego dla uczniów kl.

Dorota Cwynar

czwartek  14.00 - 14.45

5.

Zespół wokalny dla uczniów kl. IV-VI

Elżbieta Jaroch-Chlastawa

piątek  13.15 - 14.00

6.

Zajęcia rozwijające z historii dla uczniów kl.

Joanna Królikowska

poniedziałek  12.25 - 13.10

7.

Koło teatralne "Antrakt"

Agnieszka Kruczyńska-Magnowska

środa  13.15 - 14.00

8.

Zespół profilaktyczny

Beata Majka

wg potrzeb

9.

SKS dla uczniów kl. V-VI /dziewczęta/

ks. Krzysztof Mierzejewski

środa  13.15 - 14.00

10.

Zajęcia formacyjno-liturgiczne dla uczniów kl. IV-VI - Oaza Dzieci Bożych

ks. Paweł Ostafiński

sobota  15.30 - 17.00

11.

Zajęcia formacyjno-liturgiczne - Liturgiczna Służba Ołtarza

Krystyna Pajda

 

12.

Zajęcia rozwijające z przyrody dla uczniów kl. Va

Krystyna Raba-Opacka

środa  07.40 - 08.25

13.

SKS dla uczniów kl. IV-VI /chłopcy/

Bernadeta Sielska

środa  14.00 - 15.30
piątek  14.00 - 15.00

14.

Zajęcia wyrównawcze z matematyki dla uczniów kl. VIb

Barbara Stadnicka

poniedziałek  13.20 - 14.05

 

O szkole

Historia Szkoły

Patron Szkoły

Dokumenty Szkoły

JUBILEUSZ SZKOŁY

Absolwenci

Archiwum

Linki

Redakcja

 

Zagłosuj na naszą stronę

Zagłosuj na nas! Szukaj w Interkl@sie!

 

 

PROMOCJA ZDROWIA

 

GROMADA ZUCHOWA

 

HARCERSTWO

 

BLOG "SP1 KODUJE"

 

BLOG "ŻURAW.SP1"

 

PROJEKTY UNIJNE